firmabasen
SelskaperBransjerAnalyseKonkurs
Logg innPrøv gratis
På denne siden
OversiktØkonomiVerdiBransjeOrganisasjonKonkursrisiko
Overvåk selskapet

Få varsel ved endringer i regnskap og risiko.

Start gratis →
Selskaper›DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS
● AktivMikroforetak86.230

DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS

932952491 · Aktiv · Sist oppdatert 5/13/2026, 5:39:45 PM

NO 932952491·Stiftet 2024·Skårersletta 54, 1473 LØRENSKOG, NO·Sist oppdatert 13.5.2026

Mikroforetak
Konkursrisiko
Kritisk risiko
Se konkursrisiko →
Lørenskog#1 376av 2 279 selskaperSe topp 100
Bli varslet om endringerFå e-post når risiko, verdi eller selskapsinfo endrer seg.
Start gratis

Finansielt øyeblikksbilde

Finansiell utvikling
Bedring
  • Omsetning opp 608.8 %
  • Driftsmargin styrket 82.8 prosentpoeng
  • Egenkapital opp 15.6 %
Hva har endret seg?
  • Omsetning +608.8 %
  • Driftsmargin +82.8 prosentpoeng
  • Egenkapital +15.6 %
  • Kortsiktig gjeld +98.1 %
Per ansatt

Ansattetall mangler, derfor kan nøkkeltall per ansatt ikke beregnes.

Inntekt 2025
5 269 356 kr↑
Nettoresultat
−637 370 kr-12.1%
Driftsresultat
−226 211 krStabil drift
Egenkapital
295 092 kr5.2%
Netto margin-12.1%Margin
EK-andel5.2%Svak
Likviditetsgrad0.99Svak
Regnskapsoversikt · siste 5 årKlikk en rad for detaljer
ÅrInntektNettoresultatEgenkapital
2025Siste5 269 356 kr−637 370 kr295 092 kr
2024743 448 kr−951 158 kr255 288 kr
InntektsutviklingBedring
2024
2025
Finansiell tidslinjeRegnskap og registrerte risikosignaler
  1. 2025
    Årsregnskap

    Omsetning 5 269 356 kr · Resultat −637 370 kr

  2. 2024
    Årsregnskap

    Omsetning 743 448 kr · Resultat −951 158 kr

Selskapsverdi

2 073 905 kr

Konfidens: Lav

Lavt estimat
1 219 088 kr
Høyt estimat
2 928 721 kr
Per regnskapsår
2025

Blandet verdivurdering basert på: omsetningsbasert multippel, eiendelsgulv.

Bransjesammenligning

Bransjekode
86.230

Regnskapsår 2025

Sammenligningsgrunnlag
43

sammenlignbare selskaper

Kilde
Nasjonalt bransjegrunnlag

Median, percentil og kvartil-spenn

Sammenligningen viser hvordan selskapet ligger an mot medianen og midterste 50 % av sammenlignbare selskaper i samme bransje.

Slik leser du bransjesammenligningen

  • Percentil viser hvor selskapet ligger blant sammenlignbare selskaper.
  • Midterste 50 % viser intervallet mellom 25.- og 75.-percentil.
  • Avvik vs median viser hvor langt selskapet ligger over eller under bransjemedianen.

Likviditetsgrad

Viser kortsiktig betalingsevne sammenlignet med bransjen.

Nederste kvartil
0.99
Selskap
2.25
Median
Percentil13.0%
Midterste 50 %1.13–3.29
Avvik-1.26 vs median
0255075100

Selskapet ligger i nederste kvartil og skiller seg svakt ut i denne målingen.

Likviditetsgrad er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.

Resultatmargin

Viser hvor stor del av omsetningen som blir igjen som resultat.

Nederste kvartil
-12.1%
Selskap
9.0%
Median
Percentil5.0%
Midterste 50 %2.6%–21.3%
Avvik-21.1 pp vs median
0255075100

Selskapet ligger i nederste kvartil og skiller seg svakt ut i denne målingen.

Resultatmargin er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.

Omsetningsvekst

Viser om selskapet vokser raskere eller tregere enn jevnaldrende selskaper.

Ikke nok data
608.8%
Selskap
-
Median
Percentil-
Midterste 50 %-
Avvik-
0255075100

Percentilen kan ikke beregnes før det finnes nok sammenlignbare datapunkter.

Det finnes foreløpig ikke nok datapunkter til å vurdere omsetningsvekst.

Egenkapitalandel

Viser hvor robust kapitalstrukturen er sammenlignet med bransjen.

Nederste kvartil
5.2%
Selskap
47.4%
Median
Percentil13.0%
Midterste 50 %17.2%–72.9%
Avvik-42.2 pp vs median
0255075100

Selskapet ligger i nederste kvartil og skiller seg svakt ut i denne målingen.

Egenkapitalandel er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.

MåltallSelskapBransjemedianMidterste 50 %Percentil
Likviditetsgrad0.992.251.13–3.2913.0%
Resultatmargin-12.1%9.0%2.6%–21.3%5.0%
Omsetningsvekst608.8%---
Egenkapitalandel5.2%47.4%17.2%–72.9%13.0%

Styrker

Ingen måltall skiller seg tydelig positivt ut mot bransjen akkurat nå.

Bør følges opp

  • Likviditetsgrad er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.
  • Resultatmargin er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.
  • Egenkapitalandel er svakt relativt til sammenlignbare selskaper.

Konkursrisiko

Basert på regnskapsår 2024 · Altman Z′, Zmijewski, Springate

Lim inn som bilde-URL i forum eller chat
93 %
Kritisk risiko
Samlet konkursrisiko

Modeller

Altman Z′-0.33Faresonen
Zmijewski86.3 %Distress
Springate Z-1.79Konkursrisiko
Ohlson O98.8 %Risiko
Likviditetsgrad
1.15
EK-andel
4.4 %
Gjeldsgrad
95.6 %

Aktive risikoflagg

  • Negativt nettoresultat
  • EBIT negativ
  • Gjeldsgrad > 85 %

Organisasjon

Navn: DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS

Orgnr: 932952491

Selskapsform: AS

Registrert: 1/31/2024

Bransje: 86.230

Adresse: Skårersletta 54, 1473 LØRENSKOG, NO

Land: NO

Ansatte: -

Domene: -

Konkurssstatus: Nei

Under avvikling: Nei

Konsernstruktur

Ingen konsernrelasjoner funnet i registeret.

Risikohendelser

Totalt: 0Kritiske: 0

Ingen risikohendelser registrert.

Økonomisk utvikling

  • Omsetningen har vokst 609% fra 2024 til 2025
  • Egenkapitalen har økt 16% siste år

Om DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS

DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS (org.nr. 932952491) er et norsk selskap. I regnskapsåret 2025 hadde selskapet en omsetning på 5,3 mill. kr. Egenkapitalen var på 295 tusen kr. Omsetningen økte med 609% sammenlignet med 2024. Basert på vår analyse har DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS en konkursrisikoscore på 44 av 100, vurdert som høy risiko.

Utforsk mer

KonkursstatistikkKonkursrisiko forklartSjekk firmaøkonomiNorges 100 største selskaper

Ofte stilte spørsmål

Hva er konkursrisikoen til DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS?
Konkursrisikoscoren til DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS er 44 av 100. Scoren er beregnet basert på offentlige regnskapsdata og nøkkeltall.
Er DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS konkurs?
Nei, DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS er ikke registrert i konkurs i tilgjengelige BRREG-data.
Er DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS under avvikling?
Nei, DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS er ikke registrert under avvikling i tilgjengelige BRREG-data.
Hva er omsetningen til DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS?
I 2025 hadde DENTAL STUDIO LØRENSKOG TANNKLINIKK AS en omsetning på 5,3 mill. kr.